NordPile Oy

Suovasentie 73
21250 Masku
FINLAND
Google Maps -karttalinkki »

02 437 1100

nordpile@nordpile.fi

Y-tunnus: 2228385-7

 

ALUETOIMISTOT:

TAMPERE
Koivistontie 44
33820 Tampere
Google Maps -karttalinkki »

HELSINKI
Teollisuustie 15
02880 Veikkola
Google Maps -karttalinkki »

 

FACEBOOK:

www.facebook.com/nordpile »

Ossi Hakanen toimitusjohtaja
ossi.hakanen@nordpile.fi
0500 532 689

Jukka Myöhänen työpäällikkö
jukka.myohanen@nordpile.fi
0400 572 675

Ismo Kivelä työpäällikkö
ismo.kivela@nordpile.fi
040 6739 974

Ilari Välläri kalustopäällikkö
ilari.vallari@nordpile.fi
0400 537 311

Olli Salviander työmaapäällikkö
olli.salviander@nordpile.fi
0500 226 613

Pekka Saren työmaapäällikkö
pekka.saren@nordpile.fi
0500 531 646

Ari Muurinen työnjohtaja
ari.muurinen@nordpile.fi
045 1265 322

TOIMISTO:

Kristiina Sura
kristiina.sura@nordpile.fi
041 543 7664

Tanja Haveri
tanja.haveri@nordpile.fi
040 5588 151